ZARZĄD NASZE CELE KRONIKA STATUT OFERTA KONTAKT ODDZIAŁY

 


FILMY NA PŁYTACH DVD


     Bliższe poznanie Metody Owulacji Billingsa umożliwiają dwa filmy przygotowane przez Światową Organizację Metody Owulacji Billingsa z siedzibą w Melbourne w Australii. Oba filmy są dostępne w polskiej wersji językowej. Oferta cenowa oraz możliwość zamówienia znajduje się na stronie: www.ape.strefa.pl


METODA BILLINGSA - ZASTOSOWANIE


         Film przedstawia krótka historię powstania Metody Owulacji Billingsa oraz instruktaż tej metody prezentowany przez  dr Evelynn Billings, który jest jednocześnie przystępnym i atrakcyjnym opisem fizjologii prokreacji. Wyjątkową zaletą  filmu  jest  jego wartość edukacyjna mająca ogromne znaczenie dla młodych dziewcząt oraz  kobiet  pragnących  zrozumieć własną płodność. Film proponuje młodym dziewczynom i parom małżeńskim nowe, ekologiczne spojrzenie na sprawy  dotyczące prokreacji,  zachęca do poznania naturalnych objawów towarzyszących cyklicznej płodności bez niepokoju, zażenowania i fałszywego wstydu. 

 

 
METODA BILLINGSA - PODSTAWY NAUKOWE

     
         Film przedstawia warsztat współczesnych naukowców: biologa i lekarza - fizyka, współpracujących z lekarzami praktykami i nauczycielami Metody Owulacji Billingsa. Wyjątkową zaletą filmu jest pokazanie naukowych uzasadnień dla celowości propagowania tej metody zarówno w środowiskach lekarskich,  jak i  uniwersyteckich oraz szkolnych. Autorzy filmu przedstawiają Metodę Owulacji jako wyjątkowo skuteczny sposób określania  czasu  owulacji  oraz jako wspaniałe narzędzie do budowania dojrzałych więzi małżeńskich i rodzinnych, nie mające żadnych ograniczeń w jego stosowaniu.